Kontakti

Osebna izkaznica podjetja:

 

Kontakti zaposlenih:

   

Jamnik d.o.o.
Barletova cesta 4 s
1215 Medvode

T.: +386 (0) 1 361 93 40
F: +386 (0) 1 361 93 60
E: info@jamnik.si
W: www.jamnik.si
 

ID za DDV: SI78020123
Matična številka: 5516196
Registracija: Okrožno sodišče v Ljubljani,
srg.:1460/90, št.reg.vložka:1/04637/00
Osnovni kapital: 230.000,00 EUR

TRR:
UniCredit Banka Slovenija d.d.;
SI56 2900 0005 2305 070

SKB d.d.
SI56 03100-1002398003

 

 

Direktor:
Janez Jamnik
T +386 1361 93 45
mail: j.jamnik@jamnik.si

Tehnični vodja:
Gregor Šilc
T +386 1361 93 64
e-mail: g.silc@jamnik.si

Vodja HRM, financ in računovodstva:
Vilma Koren
T +386 1361 93 47
e-mail: v.koren@jamnik.si

Vodja komerciale:
Boris Plut
T +386 1361 93 62
e-mail: b.plut@jamnik.si

Nabava:
Mirjana Radoševič
T +386 1361 93 46
e-mail: m.radosevic@jamnik.si

 

Prodaja:
(nem. in ang. govoreči)
Mitja Peternelj
T +386 1361 93 50
e-mail: m.peternelj@jamnik.si

(ang. govoreči)
Maja Ovčar
T +386 1361 93 49
e-mail: m.ovcar@jamnik.si

(nem. in ang. govoreči)
Andreas Kunze
T +386 1361 93 53
mail: a.kunze@jamnik.si

(ang. govoreči)
Jože Dešman
T +386 1361 93 41
e-mail: j.desman@jamnik.si

Notranja prodaja
(ang., it. in nem. govoreči)
Eva Zorman
T +386 1361 93 40
e-mail: e.zorman@jamnik.si


  

©2017, Jamnik d.o.o., Vse pravice pridržane.